|
Sv: Flere som bruker spis deg slank-dietten?
Jeg skal etterhvert prøve å lage ferdigmiddager selv, veldig greit å ta opp noe klart fra fryseren. Uansett kjøper jeg nå bare de med 4 måltider, "dessert-måltidene" lager jeg selv og fryser ned. (Jukseriskrem og bringebærsmoothie er favorittene mine) Og da koster jo dette bare 500 kr pr uke. Tror det skal godt gjøres å komme under det hvis jeg skal lage maten selv. Resten av familien min spiser jo som de pleier. Ja, jeg skal finne frem målebåndet og se om jeg ser resultater der
__________________

|