Opprinnelig lagt inn av Anitave
Noen som kan gi meg en ca mnd pris med mat etc.......har ikke såå god råd akkuratt.
Tror vi bruker rundt 4000 i mnd.
Det kommer jo an på hvordan du har spist før.. For vi bruker ikke noe særlig mer penger på mat...
Før vi startet så spiste jeg kjempemasse frukt og vi lagde da også maten fra bunnen av, vi hadde aldri posesuppe fra toro liksom... Og vi brukte masse penger på snop, brus og chips nesten hver dag..
Så når jeg kuttet ned til en sjettedel av frukten og vi kuttet ut snopet og brusen, så gikk det opp i opp..
- Det har vel tatt seg litt opp igjen etter at vi begynte å spise litt "sunt" snop igjen nå da..
__________________
Fremgang er umulig om du gjør ting slik du alltid har gjort ...
|