Den kan kjøpes på blant annet Meny, og der koster den ca 37 kroner mener jeg å huske. Det er en porsjonspizza. Ikke bli skremt av prisen! I motsetning til ved vanlig kjøpepizza, så betaler du ikke for en stor mengde hvetemel og utvannet skinke. Alle råvarene som er brukt i pizzaen er rene og nyttige. En hel pizza gir hele 40 gram protein.
__________________
Jeg tiltrekker meg det jeg trenger for å være i balanse! bla-bla-bla
|