|
Dyrt med lavkarbo?!
Hei,
jeg bare lurte på hvor mye dere ca bruker på mat i uken/mnd?
Synes vi bruker endel penger på mat, men er ganske flinke når vi bare handler en gang i uken.
En vanlig mnd uten fast opplegg går det glatt 8000 på mat, på meg, samboer og minstemann på 1,5år. Dette er alt inkludert bleier osv.
Men hvis vi er virkelig flinke, klarer vi oss med 6000 ved å kjøpe inn hver mandag.. Er dette for mye?
Noen tips til å gjøre det billigere? 
Jeg betaler gladelig for en god helse, og synes at 6000 er ok selv..
Minstemann og samboer spiser tildels lavkarbo, men brød til noen måltider..
__________________
Delmål:
Hovedmål:

|