|
Sv: Europrat 2007
Opprinnelig lagt inn av Titti, her.
Bare koselig at du blander deg inn her 
Det koster 120 kr for en pakke med fem produkter. De fleste spiser fem produkter om dagen, så da blir det 120 kr dagen. Pluss gr.saker og vitaminer.
må tenke litt på det da, for jeg bruker ikke 120 kr dagen på mat nå, og jeg har veldig dårlig råd, pga aetat og at sjefen min har gjort en del feil...
men jeg tenkte å gi meg selv litt tid frem til skolen begynner i høst for å se om F2 hjelper...
|