|
Sv: Easy living
Opprinnelig lagt inn av Blåbærpiken, her.
Syns ikke det var så ille.
Hadde trodd det ville være verre.
betalte vel kr 50,- for pizzabunnen.
Den fra Toro koster vel ca kr 25,-.
Kr 25,- i differanse hva er vel det, en 1/2 l cola fra Narvesen som vi ikke kjøper lenger?
Syns ikke bare man skal se på det som koste mer når det kommer til et lavkarbo-kosthold, men også det man sparer på å ikke kjøpe brus og snop.
Mellom 50 og 60 kr for 10-12 vaffelplater, der du må ha smør, creme fraiche og egg i tillegg er svindyrt syns eg 
Lagar det billigare sjøl, uten problem. dei skal vere veldig gode for at eg kjøper igjen 
|