|
Dyrt med lavkarbo?
Hei hei alle sammen.
Har levd på lavkarbo i snart 4 uker. Vekta er det så som så med men litt mindre er jeg da blitt. 
Men altså jeg handler lavkarbo til hele familien. Og det er svindyrt! I dag lagde jeg guacamole og syndet med fedon brød til men spiste kun 3 skiver med masse avokado krem på. Men altså dette + litt annet handling slik som egg ,cc og kremfløte kom på nesten 600 kroner! Og dette er da til en dag + litt ekstra.
I tilleg kommer alle helsekost ting som flår penger ut av lomma mi. Så hva synes dere er det dyrt? Hva kan man gjøre for å spare? Er det noe spesielt sted man kan handle osv.
|